top of page
20221102_161944.jpg

KARŞIYAKA TADİLAT PROJESİ

  Her yeni tadilat projemizin çok ayrı hikayesi, apayrı heyecanı olduğu bir gerçek. Karşıyaka'da yaptığımız komple tadilat projemiz de  hem bizi hem müşterimizi heyecanlandıran ve mutlu eden bir çalışma oldu.

 En başta tüm ayrıntıları titizlikle konuşup, müşterimizin istekleri doğrultusunda mutfak, banyo ve salon için projeleri tasarladık. Tüm tasarımlarımızın avantaj ve dezavantajlarını konuşup son kararı müşterimize bıraktık. Tabi ki birliktelikten çıkan sonuç kullanışlı, şık ve ferah bir ev oldu.

  Evimizde gri ve beyaz tonları tercih ettik. Banyo yenileme mizde ıslak zemin ve duvarlarda açık gri fayansları kullanıp klozet arkasına yaptığımız dekorla hareketlilik sağladık. Klozetlerin üzerine ve duş içine uyguladığımız niş çalışmaları da banyomuza ayrı bir güzellik kattı. Banyo dolaplarında gri kapak ve açık renk tezgah kullanıp uyumu yakalayarak muhteşem bir banyo ortaya çıkardık.

  Mutfak tasarımımızda alt kapaklarda mat gri, üst kapaklarda beyazı tercih ettik. Kullanışlı olması amacıyla üst dolaplarda açılır kapak, alt dolaplarda çekmeceleri kullandık. Müşterimizin kullandığı sebil, fırın, mikrodalga fırın için ayrı ayrı kullanışlı dolap çalışması uyguladık. Islak zeminde uyguladığımız granitleri mutfak ara fayans kısmında da kullanıp mükemmel bir uyum sağladık. 

  Müşterimizle birlikte tüm bu çalışmaları büyük bir özveri, enerji, uyum ve mutlulukla yaptığımız için çok teşekkür ediyoruz. Güzel günlerde, sağlıkla, mutlulukla kullanmalarını diliyoruz.....

ÖNCESİ

SONRASI

bottom of page