top of page
hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

dizayn_logo7.png
Mavi kapaklar ahşap tezgah ve tuğla duvarlarla mükemmel retro mutfak

Pi mutfak banyo tasarım olarak aklınıza gelebilecek tüm iç mekan tasarımlarında, komple daire tadilatlarında , mutfak tadilatlarında, banyo tadilatlarında uzman ekibimiz ve sınırsız hizmetimizle sizlerleyiz. Ücretsiz keşif ,projelendirme uygulama konusunda kaliteli, güvenli ve sınırsız sorumlulukla yanınızdayız.

Mutfak her zaman evimizin vazgeçilmez yeridir. Pi Tasarım olarak  konforlu ve şık mutfakları birlikte yaratıyoruz. Country , Vintage , Modern ya da Klasik mutfaklardan ruhunuzu yansıtan tarzı seçip sınırsız renk ve kapak modelleriyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. 

Beyaz antrasit ve çimstone tezgahın güzel uyumu. Modern mutfaklarınıza güzellik katar
20210519_111219.jpg
Duvarlar turkuaz granit tabanlar Beyaz granitle birlikte duvarlarda ki ahşap nişler çok şık duruyor

Herkesin yaşadığı alanda keyifle zaman geçirmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Banyolarınızda istediğiniz her değişikliği benzersiz ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Banyolarınızı daha kullanışlı daha estetik ve daha rahat hareket edebileceğiniz mekana çevirmek isterseniz bekleriz.

Mobilyalarınıza uygun renk ya da tasarımda duvarlarınız yoksa, hayalinizdeki ev tasarımı eksik kalabilir. Duvar kağıdı ev dekorasyonunda büyük önem taşıyor. Çok çeşitli duvar kağıtlarıyla tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Laminat parke kaplama, eviniz için en konforlu ve pratik kaplama türlerindendir. Oldukça doğal görünümlü olmalarının yanında uzun ömürlüdürler. 

doğal taş duvarlarda retro şıklığı

Evinizin tavanlarında değişik malzemeler ile ışıklı ya da ışıksız olarak asma tavan yapılabilir. Çeşitli desenler ile evinize renk katabilir tarzınızı yansıtabiliriz. Gergi tavanlar ,ahşap lambiriler ile etkileyici bir atmosfer yaratabiliriz.

Hepimiz zaman zaman kullandığımız eşyaların ve mobilyaların değişmesine ihtiyaç duyarız. Bunu hem yeni modern düzene uymak hem de iç dünyamızda göz zevkimizi mutlu etmek adına yapabiliriz. Kendinize özel kullanım detaylarıyla sizin için ray dolaplarınızı tasarlıyoruz.

Giyinme odalarınızda uygulanan muhteşem ray dolaplar.
Laminant parke ve pvc doğrama

Kapı ve pencerelerde Pvc sayısız avantaj ve sağladığı kolaylık ile en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Şık görünümlü ferah alanlar için katlanılabilir cam balkon seçeneklerimizde bulunmaktadır.

İç mekanlarda kullanılabilecek lake, laminant, membran gibi değişik renk ve modellerde iç kapılarla  tarzımızı yansıtabiliriz.

UZMANLIK

  • Tasarım Yapma

  • Planlama

  • Fiyat Çıkartma
     

Uygulama

  • Kalite Kontrol

  • Güvenlik

  • Yönetim

Proje Sonrası Hizmet

  • Sürdürülebilir Sorumluluk

  • Garanti

bottom of page